Спортивний масаж

Центр спортивного масажу "Milon sport"

068 185 07 07

Дуже приємно повідомити, що наш новий проект “масажний центр для людей, які займаються спортом "MILON Sport” розпочав свою роботу

Адреса центру : вул. Крушельницької 17 А

тел. 068 185 07 07, тел. 099 185 07 07, тел. 063 185 07 07

Чому саме ми обрали саме цей напрямок?

Часто до нас звертаються як професійні спортсмени, так і звичайні люди, які займаються спортом для підтримки фізичної форми та здоров’я. І ось висновки, до яких ми рпийшли:

1. У спортсменів часто буває функціональне порушення та м‘язевий дисбаланс, який може привести до травм та захворювань опорно-рухового апарату. Вчасне виявлення такого дисбалансу - чудовий прфілактичний засіб спортивного травматизму , який необхідно використовувати кожному, хто іде в спортзал, щоб бути впевненими в користі занять.

2.Звичайні методи діагностики та лікування не завжди дієві стосовно м‘язів, які звикли до регулярного перевантаження. Потрібно вивчати та розвивати напрямки , які беспосредньо стосуються реабілітаціі та підтримки фізичної форми спортсменів. Кожен працівник масажного центру проходить спеціальну підготовку для надання необхідних послуг .

3. Недостатня освідченність людей, які займаються спортом, на що необхідно звернути

особливу увага для збереження повноцінного здоров’я. Якщо Ви вирішили серьозно займатись в тренажерному залі - спортивний масаж має бути регулярним помічником. При фізичному навантаженні в м’язах назбирується молочна кислота, глікоген та інші токсини - залишки швидкого обміну речовин при фізнавантаженні. Якщо вивести їх з організму вчасно -спорт принесе тільки міцне здоровя та чудовий настрій. Якщо в м’язах накопичуються токсини - функціональні можливості їх поступово знижуються, що призводить до дисбалансу м’язів та розвитку хвороб опорно-рухового апарату або травми.

Саме спортивний масаж - найефективніший метод виведення залишків обміну речовин з

організму. Достатньо один раз на тиждень регулярно проходити цю процедуру, - і Ви будете насолоджуватись заняттями спортом та досягати успіху в житті.

4.Спортивний масаж значно покращує функціональні можливості організму, збільшує

резервні можливості спортсмена та нормалізує енергетичний обмін, що призводить до чудових спортивних результатів та перемог.

Зимою цього року наша команда допомогала готувати до міжнародних змагань юнацьку

команду по джіу-джитцу. Вони виступили чудово!

5.Надзвичайно мало спеціалізованих закладів для лікування та обстеження саме спортсменів. Зазвичай спортсмени просто не знають, куди саме звернутись.

Потрібно перебудувати ставлення до нашого здоровя, зрозуміти , що необхідно для його

підтримки, а наш новий заклад MILON SPORT буде допомогати вам в цьому!

До зустрічі в масажному центрі:

вул.Крушельницької, 17 А (навпроти спорткомплексу Колізей)

тел. 068 185 07 07,

тел. 099 185 07 07,

тел. 063 185 07 07