Стоун масаж

Масажний салон "Еліт"

096 900 55 70

Унікальним методом масажу являється стоун-масаж. Глибоке прогрівання тканин під час масажу каменями, їх енергетичний вплив та властивості роблять цю процедуру неповторною.

Камені для стоун-масажу обирають темні з вулканічної породи та білі мраморні (холодні). Таку комбінацію використовують при необхідності - це дає можливість контрастного впливу на тканини, що стимулює детоксикацію, покращує кровообіг та пришвидшує нормалізує обмін речовин.

Виходячи з того, якого ефекту необхідно досягти, спеціаліст підбирає камені, зони впливу та інтенсивність проведення процедури. Це може бути як лікувальний, релаксуючий, так і антицелюлітний чи спортивний масаж. Процедура надиво приємна та релаксуюча.

Основними показами є:

- синдром хронічної втоми, безсоння;

- гіпотонія, головні болі;

- стреси, депресія;

- остеохондроз (період ремісіі), артроз суглобів, міозит;

- понижений тонус м’язів та шкіри, ознаки целюліту;

- зниження імунітету, часті простудні захворювання;

- застійні явища в організмі, набряки.

В нашому житті бувають різні ситуаціі, ми мужньо вирішуємо важливі питання, беремо на себе відповідальність та зобов’язання, виконуємо величезний об’єм роботи та іноді варто зробити для себе подарунок - відпочинок з користю для здоров’я. Стоун-масаж – найкращий вибір. Ми заслуговуємо на це!

Запишіться на прийом за телефоном:

+38 096 900 55 70

+38 050 722 20 50

Адреса: м. Тернопіль,

вул. Коновальця 5

вул. Куліша 2

Електронна адреса: massage@elite.te.ua

Стоун терапія Стоун терапія в Тернополі * Релаксуючий стоун масаж * Стоунтерапія * Запис на стоун-терапію * Стоун-терапія Тернопіль