Релаксуючий аромамасаж

Масажний салон "Еліт"

096 900 55 70

Ми живемо в умовах повсякденного стресу, що знижує імунітет, компенсаторні можливості організму, стимулює процеси старіння.

Після сеансу аромамасажу помітно поліпшується психоемоційний стан, стимулюються обмінні процеси в організмі, зміцнюється імунітет, підвищується тонус і пружність шкіри та м’язів, нормалізується сон, прискорюється розщеплення підшкірних жирів. Такий масаж відмінно знімає втому, стрес, прискорює одужання після травм і хвороб. До позитивних ефектів також можна віднести поліпшення пам’яті, покращення настрою.

масаж стоп

Релаксуючий масаж стоп позитивно впливає на загальне самопочуття, знімає перевтому в ногах, набряки. Вплив на біологічно активні точки стимулює приток життєвих сил і відновлює циркуляцію енергіі в тілі.

масаж голови

Масаж голови нормалізує кровообіг, покращує пам'ять, зір, покращує ріст волосся.

Кожен з цих видів релаксуючого масажу може використовуватись в комплексі або окремо.

Неодмінними умовами повноцінного життя є гармонія з навколишнім середовищем, адекватна реакція на оточуючий стрес, впевненість в собі і в свому здоров`ї!


Запишіться на прийом за телефоном:

+38 096 900 55 70

+38 050 722 20 50

Адреса: м. Тернопіль,

вул. Коновальця 5

вул. Куліша 2

Електронна адреса: massage@elite.te.ua

* Приємна процедура * Релаксуючий масаж на східному * Розслабляючий масаж на Канаді * Приємний масаж на Коновальця * Як рослабитись * Релакс масаж * Приємний масажист * Приємна масажистка * Релаксуючий аромамасаж * Аромарелаксуючий масаж