курси масажу

Хочете робити масаж професійно?

Освітній центр Кінезіс запрошує на навчання!

З давніх часів люди оздоровлювали один одного руками. Наше покоління вивчаючи найдієвіші методи оздоровлення на науковій основі підтвердило високу ефективність традиційних масажних технік та розробили сучасні напрямки, такі як кінезіомасаж, остеопатія, краніосакральна, вісцеральна терапіі. Всі ці методики спеціалісти проводять руками – а їхня головна зброя – знання. Саме цими знаннями ми поділимось з вами на курсах масажу.

Програма логічно побудована від простого до складного, щоб спочатку ви змогли освоїти базові необхідні знання на курсах класичного масажу. Потім усвідомити свої сильні та слабкі сторони, зрозуміти напрямок, в якому найцікавіше саме вам розвиватись та удосконалюватись, як спеціалісту.

В цьому вам будуть допомогати спеціалісти з багаторічним досвідом роботи. Розроблена ефективна програма навчання, яка підтверджується успішною кар’єрою наших випускників.

Ви прагните стати фахівцем високого сучасного рівня? Ви бажаєте значно покращити ефективність вашої роботи? Мрієте допомогати людям позбутись болю, уникнути операціі, покращити якість життя, поліпшити спортивні результати? Вам потрібна високооплачувана затребувана робота, яка дозволяє постійно вдосконалюватись та розвиватись як особистість?

А можливо ви просто бажаєте мати можливість зробити приємне коханим близьким людям?

Тоді вам до нас! Звертайтесь:

Адреса електронної пошти

kinezisteua@ukr.net

Контактний телефон

тел. +3 (096) 118 80 58

Адреса:

м.Тернопіль, вул. Коновальця 5, офіс 188

Впевнені , що дуже багато спеціалістів, які прагнуть розвиватись в цьому напрямку знайдуть необмежені знання та можливості. Коли ви навчитесь розуміти мову тіла –ви не тільки зможете якісно допомогти людині, але і не нанесете шкоду своїм незнанням – відповідно авторитет ваш блискавично зростатиме.

Початок курсів 18.09.2017

Вартість 4500 грн.

Зареєструйтесь на навчання до 15.09.2017 та отримайте знижку 500 грн.