Кінезіолог Ольга Навольська

На прохання наших пацієнтів, хочу розповісти вам про унікальну методику обстеження та лікування " Прикладну кінезіологію".

З давніх часів люди знали, що в нас закладені всі можливості для самозцілення. Необхідно лише зрозуміти організм та створити йому необхідні умови.

Сучасний науковий напрямок медицини «Прикладна кінезіологія» дає можливість розглядати наше тіло, як єдине ціле. М’язи рефлекторно пов’язані з усіма внутрішніми органами, нервовою та ендокринною системами, з обмінними процесами та енергетичним балансом нашого організму. Основним діагностичним методом Прикладної кінезіологіі є м’язеве тестування (оцінка сили та тонусу скелетних м’язів). Виявлення змін тонусу м’язів дає нам можливість знайти причини порушень, захворювань, підібрати правильне лікування, проконтролювати процес відновлення організму. Це і пояснює високу ефективність Прикладної кінезіологіі.

Проблеми розглядаються одночасно на клітинно-мембранному , обмінному, органному, неврологічному та психоемоційному рівнях. Поєднання всіх даних дає нам чітку картинку проблем саме цієї людини. Ми також знаходимо слабку ланку опорно-рухового апарату, відновлюємо його функціональність, що дозволяє ефективно лікувати захворювання хребта, суглобів, м’язів. Це значно збільшує витривалість, працездатність, покращує самопочуття та створює умови для нормального функціонування організму в цілому.

«Прикладна кінезіологія дозволяє тілу розповісти лікарю, що потрібно зробити. Мова тіла ніколи не обманює. Тіло - інструмент найточнішої діагностики та терапії.» - слова одного з засновників Прикладної кінезіологіі І.Р. Шмідта

Сподіваюсь, я змогла пояснити вам основну суть цієї унікальної методики. Нажаль, по Україні ще не поширена ця методика і наші пацієнти рідко здогадуються, що саме вона робить нашу роботу настільки ефективною.

З повагою, Ольга Навольська