JUSTONE

Стаття з Тернопільського глянцевого журналу JUSTONE

Масажний Салон "ЕЛІТ"

Масаж… У кожного із нас виникає власний асоціативний ряд при звучанні цього майже магічного слова. Багатогранну палітру масажу диктують його різновиди: від лікувального до релаксуючого. У масажному салоні «Еліт» про масаж знають все, адже тут працює команда висококваліфікованих фахівців, сповнених натхнення і нових ідей! Засновниця цього сучасного салону – Ольга Володимирівна Навольська, лікар-остеопат, за спиною якого досвід роботи у європейській клініці. Спілкування з пані Ольгою виявилось напрочуд цікавим та інформативним.

- Пані Олю, Ваш масажний салон носить доволі амбітне ім’я «Еліт», яке справді зобов’язує. Елітний – це завжди першокласний, ексклюзивний, обраний. Коли давали салону таку назву – що хотіли нею сказати?

- Назва салону зародилася сама-собою. Одного разу пацієнтка, яка прийшла до мене на прийом, запитала: «Олю, ну коли Ви вже відкриєте свій масажний салон «Еліт»?» (сміється). Тож самі клієнти, можна сказати, благословили мене на створення масажного салону та ще й назву йому дали.

- Чим найбільше пишається Ваш салон?

- Безумовно, найбільша гордість нашого салону – це його працівники – справжні фахівці, які постійно підвищують свою кваліфікацію, відвідуючи різноманітні семінари, навчальні курси. Ми намагаємось йти в ногу з часом . Створюючи салон «Еліт» я намагалася впровадити нові, унікальні методики масажу, які ще не були поширені у нашому місті. Це і пофесійний масаж для вагітних, незабутній масаж для пари, унікальний масаж живота з корекцією внутрішніх органів, китайський точковий масаж, елітний масаж в 4 руки, ліфтінговий масаж для бюста. Звичайно, робота за кордоном подарувала мені неоцінений досвід та більш широкий погляд на послуги масажу.

- Який вид масажу у вашому салоні є найбільш популярним?

- Все-таки лікувально-оздоровчі масажі є найбільш затребуваними. Пов’язано це із тенденцією по нашій країні: люди йдуть до фахівця тоді, коли їм вже дуже болить, коли потрібно вирішувати якусь проблему. Звісно, кожен знає, що краще провести профілактику, ніж займатися лікування, та на практиці таке правило не завжди використовується.

Також гордістю нашого салону є аюрведичний масаж в чотири руки. Виконують його два масажисти. Вони працюють синхронно, занурюючи пацієнта у свт надзвичайних відчуттів.

Не можу не відмітити, що часто до нас приходять пари на масаж для двох , користуючись можливістю провести час разом з користю для здоров’я. Щоб підтримати їх ми встановили постійну 10% знижку на цей вид масажу

- Окрім масажних послуг у вашому салоні надають послуги косметолога, також є інфрачервона сауна.

- Так, адже ми підходимо до вирішення завдань комплексно. Ось, наприклад, послуга антицелюлітного масажу у комплексі із інфрачервоною сауною та обгортаннями є набагато ефективнішою та приємнішею. До речі, саме зараз я серйозно вивчаю проблему надлишкової ваги та ожиріння. Чим більше я працюю з такими пацієнтами, тим більше усвідомлюю, що без допомоги спеціаліста людині складно позбутись цієї серьозної проблеми.

- Ми намагаємось привчати наших людей до культури масажу, яка дозволить зберегти молодість, здоров’я та красу. Нашим постійним клієнтам, які регулярно проходять курс масажу, ми надаємо спеціальні знижки