Йога

Йога — давньоіндійська філософія гармоніі фізичного, морального та духовного стану особистості. Це унікальна методика оздоровлення та самовдосконалення.

Хатха-йога — перша , але дуже важлива сходинка — основа для інших видів йоги. Спрямована на удосконалення тілесного здоров'я, функціонування всіх органів і систем. Це система виховання здорового тіла та здорової психикі з допомогою вправ, релаксаціі, психотерапіі, режиму харчування та очищення. Таким чином, йога оздоровлює, омолоджує організм, заспокоює нервову систему, забеспечує нас високим життєвим тонусом, працездатністю та гарним настроєм.

Ми намагаємось допомогти людині знайти шлях до самооздоровлення та самоусвідомлення, а не просто - заняття модної на даний час Йоги. Саме тому заняття проходять індивідуально ( максимум двоє пацієнтів на занятті) з розробкою відповідної до ваших проблем програми.

Для максимального ефекту заняття мають бути регулярні — 2-3 рази на тиждень.

_________________________________________________________________

Запишіться на прийом за телефоном +38 096 900 55 70,

+38 050 722 20 50.

Адреса: м. Тернопіль, вул. Коновальця, 5, офіс 188 (на карті виберіть зображення із супутника)

Електронна адреса: massage@elite.te.ua

йога Тернопіль, курси йоги Тернопіль, йога в Тернополі, студія йоги Тернопіль, студія йоги в Тернополі, заняття йоги в Тернополі, йога і релакс Тернопіль