CITY LIFE

Стаття з Тернопільського глянцевого журналу CITY LIFE

Масажний салон "ЕлІт"

В салон “Еліт”останнім часом все частіше звертаються пацієнти з головним болем. Це дуже поширена проблема, яка позбавляє нас сили та життєвої енергії. Нам важко повноцінно працювати, думати, радіти життю.

Біль — це “мова” нашого тіла, сигнал про певні порушення в організмі, своєрідне “прохання “ про допомогу. Головний біль — симптом багатьох захворювань та одна з перших ознак синдрому хронічної втоми.

Причини найрізноманітніші : проблема шийного відділу хребта та черепа, м'язевий спазм, судинні порушення, емоційні проблеми, збій в роботі певних органів та систем, інтоксикація, інфекція, порушення циркуляції енергії, захворювання головного мозку. Якщо біль тривалий, сильний та часто повторюється, не зволікайте — звертайтесь до лікаря-невропатолога.

Для визначення причини головного болю в масажному салоні “Еліт” використовується унікальний науковий діагностичний метод - прикладна кінезіологія. Спеціаліст з допомогою м'язевого тестування має можливість зрозуміти “мову “ тіла, оцінити інформацію та виявити збій в роботі організму. Знаючи причину, ми маємо можливість провести адекватне лікування або направити на додаткове обстеження.

Використання кінезіології в нашій роботі дає чудові результати. Ми можемо допомогти, але завжди налаштовуємо пацієнтів, що їх здоров'я залежить в повній мірі від них самих, від їхнього способу життя. Рекомендуємо проходити профілактичне обстеження кінезіологом.