Антицелюлітне обгортання

Антицелюлітні обгортання

від професійної косметичної марки STYX Naturcosmetik (Австрія) зарекомендували себе у різних країнах, як високоефективний метод корекціі фігури. Цю методику відрізняє індивідуальний підхід до потреб пацієнта, особливостей фігури, шкіри, підшкірно- жирової клітковини, проблем зі здоров’ям та віковим відмінностям.

Це зручне комплексне рішення поблем з зайвою вагою та целюлітною деформацією контурів тіла. Спеціально розроблені формули лосьйонів та гелів для обгортання хвилеподібно змінюють місцеву температуру тіла до 1,5 градусів, стимулюючи ліполіз та пришвидшує обмін речовин на 35-50%. Продукти розпаду та застою, токсини виділяються через шкіру. Анорексогенні речовини забезпечують стійке зниження апетиту. Лімфодренажний ефект обгортань усуває набряклість тканин.

Його потужний детоксичний ефект не тільки позбавить організм токсинів, так як шкіра являється найбільшим видільним органом, але й після першого сеансу дарує відчуття легкості, гарного настрою та оновлення життєвої енергіі. Цим та регенеруючим впливом на саму шкіру пояснюється і омолоджуючий ефект обгортань . Варто відмітити унікальну можливість позбутись розтяжок шкіри, особливо тих , що виникли не так давно, та значне зменшення та згладження застарілих стрій.

Саме з детоксикацій них засобів рекомендується починати курс термоактивних обгортань. Далі підключають гелі з більш ліполітичним впливом, а останні обгортання акцентують увагу на відновлення пружності та тургору шкіри. Всі ці етапи не ідуть самостійно, бо в кожному препараті є всі види впливу : і ліполітичний , і детоксичний , і ліфтінговий, але з перевагою того , чи іншого впливу. Крім того, наш масажний салон Еліт після процедури обгортання проводить масаж з антицелюлітними оліями фірми STYX для моментального відновлення тугору шкіри та тонусу м’язів.

Результати від курсу термоактивних обгортань (10-12 процедур):

- зниження ваги на 5-8 кг (при активності пацієнта, який підключає фізичне навантаження та правильний раціон харчування – результати значно ефективніші!!!);

- зменшення об’ємів тіла на 5-10 см;

- підвищення тургору шкіри, згладжування рельєфу підшкірно-жірової клітковини, підвищення пружності тіла;

- зменшення старих та щезання свіжих стрій;

- зменшення набряклості тканини;

- укріплення імунітету, очистка організму від токсинів

- контроль над апетитом;

- усунення психоемоційних проблем.

Всі інгредиєнти, що містяться у засобах для термоактивного обгортання , отримані в результаті процесу холодного віджиму з лікарських трав, що зібрані в екологічно чистих районах.

В нашому салоні Ви отримаєте не тільки професійне проведення процедури, але й компетентне діагностування проблем зайвої ваги, виявлення причин і надання рекомендацій.

Красиве тіло – це те, до чого прагне ,певно, кожна жінка! Але досягти свого ідеалу буває досить нелегко. На щастя, сучасна косметологія пропонує ефективні методи, які дозволяють за короткі терміни досягати значних результатів !

Запишіться на прийом за телефоном:

+38 096 900 55 70

+38 050 722 20 50

Адреса: м. Тернопіль,

вул. Коновальця 5

вул. Куліша 2

Електронна адреса: massage@elite.te.ua