Боротьба з зайвою вагою

Якщо Ви прийняли рішення схуднути — Ви вже почали боротьбу! Тільки необхідно усвідомити, що це боротьба не зі своїм тілом (ми тоді 100% програємо при любому результаті), а з тим, що заважає йому почувати себе повноцінним і здоровим, тобто з зайвими кілограмами.

Перш за все нам необхідно все ж підкоректувати наше харчування. Жорсткі дієти допомогають нам швидше позбутись ваги, але можуть мати негативний вплив на наше здоров'я. Крім того , хто з нас не відчував ефекту “резинки” після припинення таких дієт? Ми швидше набираємо вагу і можемо набрати більше кілограмів, ніж мали до дієти. Це пояснюється тим, що ми таким чином боримось з нашим тілом, а він — захищається, щоб зберегти нам життя. Він відчув голод, зрозумів, що таке може повторитись і почав кожну калорію нашого харчування відкладати про запас — в жир, хоч міг прсто вивести все зайве з організму. Тому ще одна порада — не доводьте себе до стану голоду, перекусуйте корисними цукатам, фруктами, горішками.

Підкоректувати харчування — це відмовитись від практично непотрібних організму речей — солодощі, випічка з білого борошна, жирне м'ясо і ковбаси, кави. Більше почати вживати овочів і фруктів в любому вигляді (печені, варені, тушені ). Відмовитись від вживання значного об'єму їжі після 18.00, так як ні наша печінка, ні наша підшлункова вже повноцінно не працюють, не виділяють достатньо ферментів, жовчі, - все, що ми так гарно посмакували ввечері стає баластом, який потім стає жировими відкладеннями або шлаками. Ввечері якраз добре поїсти печені яблука, гарбуз, овочі. Ще одне - довше і якісніше пережовуйте їжу, щоб вона , знову ж таки, не стала баластом.

Як Ви бачите - все досить просто, щоб і зайву вагу почати втрачати, і здоров'я підтримати.

Другим , не меньш важливим кроком є фізична активність. Ранкова зарядка, пробіжка, прогулянка — все це активізує обмін речовин, стимулює використання калорій з жирового запасу. На заннятях йоги в салоні “Еліт” розроблена спеціальна програма для гармонійного схуднення.

Якщо Ви відчуваєте, що без додаткової допомоги Вам буде важко — зверніться до професійних методик — антицелюлітний масаж та прцедура обгортання — найефективніші в боротьбі з зайвою вагою і целюлітом.

Як не дивно, найскладніше - знайти мотивацію, яка допоможе прийняти нам тверде рішення і не відмовитись від своіх мрій. Успіху!