Релаксуючий аромамасаж

Акції та знижки
tel:+380507222050
Ми живемо в умовах повсякденного стресу, що знижує імунітет, компенсаторні можливості організму, стимулює процеси старіння.

Після сеансу аромамасажу помітно поліпшується психоемоційний стан, стимулюються обмінні процеси в організмі, зміцнюється імунітет, підвищується тонус і пружність шкіри та м’язів, нормалізується сон, прискорюється розщеплення підшкірних жирів. Такий масаж відмінно знімає втому, стрес, прискорює одужання після травм і хвороб. До позитивних ефектів також можна віднести поліпшення пам’яті, покращення настрою.


Релаксуючий масаж стоп позитивно впливає на загальне самопочуття, знімає перевтому в ногах, набряки. Вплив на біологічно активні точки стимулює приток життєвих сил і відновлює циркуляцію енергіі в тілі.

   
Масаж голови нормалізує кровообіг, покращує пам'ять, зір, покращує ріст волосся.

Кожен з цих видів релаксуючого масажу може використовуватись в комплексі або окремо.

Масаж проводиться з індивідуально підібраними аромамаслами.

Після релаксуючого аромамасажу рекомендуємо відвідати інфрачервону сауну.

Неодмінними умовами повноцінного життя є гармонія з навколишнім середовищем, адекватна реакція на оточуючий стрес, впевненість в собі і в свому здоров`ї !

Загальний масаж 90 хв. 350 грн.

В релаксуючу програму входять:

___________________________________________

Запишіться на прийом за телефоном:

     +38 096 900 55 70

     +38 050 722 20 50

Адреса: м. Тернопіль, вул. Коновальця, 5, офіс 188  (на карті виберіть зображення із супутника)
Електронна адреса: massage@elite.te.ua

Масажний салон Еліт

* Приємна процедура * Релаксуючий масаж на східному * Розслабляючий масаж на Канаді * Приємний масаж на Коновальця * Як рослабитись * Релакс масаж * Приємний масажист * Приємна масажистка  * Релаксуючий аромамасаж * Аромарелаксуючий масаж